Ja, Ty, My… Europa

28 maja 2013 r. (wtorek)

Informacja o wynikach konkursu

praca Andrzeja Fiszera

 

Członkowie jury konkursu pn. „Ja, Ty, My… Europa”, w składzie:
Lech Majewski – przewodniczący, József Arendás, Junek Dušan, Piotr Drobniak, Marta Miara, Katarzyna Sitko i János Tischler oddali głosy na wyłonione we wstępnej selekcji  60 projektów (w tym 4 cykle składające się z 3 lub 2 prac). Punktacja kształtuje się następująco:

                punkty                 imię i nazwisko                                                hasło

1.            235         Andrzej Fiszer, Kraków                                                (Me,You,We…Europe)
2.            220         Bartłomiej Balicki, Kraków                                          (Ja,Ty,My, Europa – 2)
3.            220         Maja Żurawiecka, Grodzisk Maz.                             (Emajota)
4.            215         Zofia Trybis (Kraków)                                                   (ATA777)
5.            210         Puskás Marcell, Salgótarján                                       (LoveLoveLove)              
6.            200         Neszményi Réka, Telki                                                 (Ful-1)
7.            190         Teresa Płotkowiak, Gdańsk                                       (terplo1)
8.            180         Sylwia Zalewska, Kraków -                          (Szaleuropa1) tylko nr 3. – L. Majewski
9.            170         Kalászi Benjámin, Budaörs                                         (Europén-1)
10.          165         Neszményi Réka, Telki                                                 (Ful-2)
11.          160         Piotr Pietrzak, Warszawa                                            (900809)
12.          155         Oláh Pál, Miskolc                                                            (lexikon-1)
13.          150         Magdalena Drożdżowska, Zabierzów                    (JTME2013ERUMD)
14.          150         Kalászi Benjámin, Budaörs                                         (Europén-2)
15.          145         Morvay Anna, Budakeszi                                            (polgar-2)
16.          145         Teresa Płotkowiak, Gdańsk                                       (terplo2)
17.          145         Tóth Zoltán, Kazincbarcika                                          (diverz03)
18.          145         Magdalena Bryła, Grajewo                                        (magdabryla)
19.          135         Bálizs Anna, Budapest                                                  (kacergiliszta-06)
20.          135         Dombóvári Agnes, Miskolc                                        (tempora)
21.          135         Sylwia Zalewska, Kraków                                            (Szaleuropa2)
22.          135         Zsidek Barbara, Dunakeszi                                         (egyutt)
23.          130         Kabai Márton, Budapest                                             (orrszarvu)
24.          130         Bálizs Anna, Budapest                                                  (kacergiliszta-05)
25.          125         Horváth Csilla, Szombathely                                      (tucsök01)
26.          125         Horváth Csilla, Szombathely                                      (tucsök02)
27.          120         Bartłomiej Balicki, Kraków                                          (Ja,Ty,My, Europa – 1)
28.          120         Kaja Kordas, Kraków                                                     (890522)
29.          120         Rónai Judit, Budapest                                                  (peace-2)
30.          120         Szertaridisz Alexisz, Budapest                                  (jelző-01)


31.          115         Pálinkás Nikolett,                                          
32.          115         Amelia Rams, Kraków                                  
33.          115         Amelia Rams, Kraków                                  
34.          115         Elias Riedmann, Kraków                             
35.          115         Rónai Judit, Budapest                                  
36.          115         Veszteg Virág, Péteri
37.          110         Borbély Zita Agnes, Erd
38.          110         Jan Fiuk, Szczecin
39.          110         Papp Sandor David, Nyiregyhaza
40.          110         Tóth Zoltán, Kazincbarcika
41.          105         Jan Fiuk, Szczecin
42.          105         Dawid Płaneta, Kraków
43.          105         Szántai Alexandra, Pilisszentiván
44.          100         Szántai Alexandra, Pilisszentiván
45.          95           Marta Czauderna, Gdańsk
46.          95           Piotr Madej, Kraków
47.          95           Misztarka Eszter, Cered
48.          90           Magdalena Bryła, Grajewo
49.          90           Jenei Csenge, Hidas
50.          80           Marcelina Nowak, Katowice
51.          80           Pákh Dorottya, Budapest
52.          75           Bognár Enikő, Tahitótfalu
53.          75           Pálhegyi Flóra, Szombathely
54.          75           Déri Enikő, Szombathely
55.          70           Bognár Enikő, Tahitótfalu
56.          70           Déri Enikő, Szombathely
57.          70           Gabriela Fitor, Kraków
58.          65           Morvay Anna, Budakeszi
59.          55           Pálhegyi Flóra, Szombathely
60.          50           Marcelina Krzemińska, Łęczyca

Główną nagrodę – pobyt studyjny w Budapeszcie – otrzymuje Andrzej Fiszer.

Do wystawy zakwalifikowane zostają prace, które uzyskały powyżej 120 punktów.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i dziękujemy za uczestnictwo.

 

Małgorzata Takacs, sekretarz konkursu
Budapeszt, 23 maja 2013 r.

przejdź do katalogu